Jak się urządzić | projekty

27 m2

kawalerka na wynajem | 2019

Projekt mieszkania na wynajem dla jednego z białostockich deweloperów. Najważniejsze założenia projektu to podział wnętrza na strefy, duża ilość miejsca do przechowywania oraz kolorystyka, która wyróżni mieszkanie na rynku.

33 m2

mieszkanie na wynajem | 2020

Projekt mieszkania na wynajem dla jednego z białostockich deweloperów. Pomimo niewielkiego metrażu udało się wygospodarować miejsce na wygodną, dwuosobowa sypialnie. Przedłużony blat roboczy może służyć do pracy oraz wspólnego przygotowywania i spożywania posiłków.

45 m2

rodzinne mieszkanie | 2020

Projekt mieszkania dla czteroosobowej rodziny. Jednym z największych wyzwań było stworzenie wspólnej przestrzeni w pokoju dziennym, który spełnia jednocześnie funkcję sypialni.

5 m2

eklektyczna łazienka | 2020

Projekt łazienki w zabytkowej kamienicy. Ważną częścią projektu było uwzględnienie wymarzonej, wolnostojącej wanny oraz poprawienie proporcji wąskiego i wysokiego pomieszczenia.

36 m2

mieszkanie dla pary | 2020

Mieszkanie dla pary freelancerów. Odpowiednio zaplanowana przestrzeń do pracy i nawiązania do nadmorskiego krajobrazu to dwa najważniejsze założenia projektu.

36 m2

kolorowe mieszkanie | 2020

Dwupokojowe mieszkanie dla jednej osoby – pomimo niewielkiego metrażu udało się wygospodarować miejsce na zamykaną garderobę i osobną sypialnię. Właścicielce mieszkania bardzo zależało na jaskrawych, mocnych kolorach, a jednocześnie na jasnym, minimalistycznym wnętrzu.

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

Pracuję na trzech głównych pakietach projektowych – niezależnie od tego, czy potrzebujesz niewielkiej odmiany, czy raczej rewolucji, znajdziesz coś dla siebie. Jeśli zastanawiasz się, jak przebiega cała współpraca i ile może potrwać projekt, lub chcesz współpracować w innej formie – zgłoś się na konsultacje lub po prostu napisz: kontakt@jaksieurzadzic.pl 

ceny obowiązują dla powierzchni powyżej 25 m2. Przy pojedynczych pomieszczeniach obowiązuje wycena indywidualna.

Copyright © 2021 Jak się urządzić  | Polityka Prywatności