Jak się urządzić | projekty

53 m2

segment w Warszawie | 2021

Dwupoziomowy segment na obrzeżach Warszawy. W projekcie ważnym elementem było maksymalne wykorzystanie przestrzeni, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i otwartości przestrzeni.

mały salon

36 m2

przytulne mieszkanie | 2021

Dużo naturalnych materiałów, miejsce na rośliny – to były motywy przewodnie tego projektu. Na niewielkiej powierzchni udało się zmieścić wszystkie potrzebne elementy, korzystając w większości z gotowych rozwiązań.  

38 m2

elegancka kawalerka | 2021

Mieszkanie, które początkowo było kawalerką, udało się zamienić na dwa pokoje. W miejscu wnęki kuchennej powstała przytulna sypialnia, a aneks wylądował w pokoju dziennym. Ustawienie sofy jest nieprzypadkowe, w takim układzie nikt nie chce oglądać pełnego zlewu 😉

elegancka kawalerka
eklektyczne mieszkanie

65 m2

eklektyczne mieszkanie | 2021

Perełki z drugiej ręki, żywe kolory i masa roślin – to cechy charakterystyczne tego mieszkania. Projekt powstał na podstawie wizualizacji kolażowych (patrz pakiet II)

62 m2

mieszkanie na Mokotowie | 2021

W tym projekcie najważniejsza była kuchnia – duża, funkcjonalna, z wyspą kuchenną. Dzięki wysunięciu blatu udało się wygospodarować dodatkowy blat roboczy i miejsce na składany stół – potrzebny od święta, ale jednak potrzebny 🙂

biała kuchnia aranżacja wnętrza
segment na wilanowie

68 m2

kolorowy eklektyzm | 2021

Większość moich klientów woli stonowane wnętrza, które szybko się nie znudzą. Prawda jest taka, że każdy kolor i każde rozwiązanie może się opatrzeć – a w tym projekcie zdecydowanie nie ma miejsca na nudę. Żywe kolory, zabawa formą i mocne wzory zdecydowanie wyróżniają ten projekt.

4 m2

funkcjonalna łazienka | 2021

Czy projektuję też pojedyncze pomieszczenia? Tak! W tej łazience udało się całkiem sporo zmieścić – pralka, suszarka, wygodna kabina. Zabudowa na wymiar nie zawsze jest konieczna – ale czasem naprawdę wiele ułatwia. 

aranżacja łazienki
segment na wilanowie

60 m2

segment na Wilanowie | 2021

Wąskie, długie, ale za to wysokie mieszkanie – ten projekt zdecydowanie nie należał do najłatwiejszych, ale ostatecznie udało się zmieścić wszystko, na czym zależało inwestorom. Od strony wizualnej – klasyczne połączenie granatu i marmuru w towarzystwie miedzi.

3 m2

niewielka łazienka | 2021

Prosty projekt funkcjonalny i wizualizacja kolażowa – nie zawsze potrzeba pełnej dokumentacji, by zrealizować projekt i nie zawsze jest czas, by ją przygotować – zwłaszcza jeśli ekipa stoi w drzwiach. W tym przypadku udało się funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń korzystając z mebli dostępnych od ręki.

mała łazienka

36 m2

kolorowe mieszkanie | 2020

Dwupokojowe mieszkanie dla jednej osoby – pomimo niewielkiego metrażu udało się wygospodarować miejsce na zamykaną garderobę i osobną sypialnię. Właścicielce mieszkania bardzo zależało na jaskrawych, mocnych kolorach, a jednocześnie na jasnym, minimalistycznym wnętrzu.

45 m2

rodzinne mieszkanie | 2020

Projekt mieszkania dla czteroosobowej rodziny. Jednym z największych wyzwań było stworzenie wspólnej przestrzeni w pokoju dziennym, który spełnia jednocześnie funkcję sypialni.

5 m2

eklektyczna łazienka | 2020

Projekt łazienki w zabytkowej kamienicy. Ważną częścią projektu było uwzględnienie wymarzonej, wolnostojącej wanny oraz poprawienie proporcji wąskiego i wysokiego pomieszczenia.

36 m2

mieszkanie dla pary | 2020

Mieszkanie dla pary freelancerów. Odpowiednio zaplanowana przestrzeń do pracy i nawiązania do nadmorskiego krajobrazu to dwa najważniejsze założenia projektu.

33 m2

mieszkanie na wynajem | 2020

Projekt mieszkania na wynajem dla jednego z białostockich deweloperów. Pomimo niewielkiego metrażu udało się wygospodarować miejsce na wygodną, dwuosobowa sypialnie. Przedłużony blat roboczy może służyć do pracy oraz wspólnego przygotowywania i spożywania posiłków.

27 m2

kawalerka na wynajem | 2019

Projekt mieszkania na wynajem dla jednego z białostockich deweloperów. Najważniejsze założenia projektu to podział wnętrza na strefy, duża ilość miejsca do przechowywania oraz kolorystyka, która wyróżni mieszkanie na rynku.

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

Pracuję na trzech głównych pakietach projektowych – niezależnie od tego, czy potrzebujesz niewielkiej odmiany, czy raczej rewolucji, znajdziesz coś dla siebie. Jeśli zastanawiasz się, jak przebiega cała współpraca i ile może potrwać projekt, lub chcesz współpracować w innej formie – zgłoś się na konsultacje lub po prostu napisz: kontakt@jaksieurzadzic.pl 

ceny obowiązują dla powierzchni powyżej 25 m2. Przy pojedynczych pomieszczeniach obowiązuje wycena indywidualna. Istnieje możliwość wykupienia pakietu z nadzorem autorskim.

Copyright © 2021 Jak się urządzić  | Polityka Prywatności